Agenda/Jaarplanner


Op de hoogte blijven van alles wat er te doen is bij het Frits Philips? Hieronder staan activiteiten per maand die lopende het schooljaar aangevuld en/of gewijzigd kunnen worden. Leerlingen en hun ouders/verzorgers ontvangen vooraf schriftelijk dan wel mondeling gedetailleerde informatie over de geplande activiteiten. 

december 2022

vrijdag 2 december

Sinterklaasactiviteit, leerjaar 1 en 2, 5de lesuur

vrijdag 2 december

Sterke punten training, fh4a en fh4b

maandag 5 december

Herkansing Toetsweek 1 mavo

dinsdag 6 december t/m woensdag 7 december

Workshop Popei leerjaar 3 t/m 6 (kunst-muziek)

dinsdag 6 december

Oud-leerlingenmarkt havo 4/5 en vwo 5/6, 19:00-21:00

woensdag 7 december

Rekentoets havo 5 (verplicht), 7e t/m 9e lesuur

donderdag 8 december

Rekentoets mavo 4 (verplicht), 7e en 8e lesuur

donderdag 8 december

Blik op Frits, 08:30-11:20

donderdag 8 december

Werkochtend Profielwerkstuk (PWS) havo 5, 08:30-11:20

donderdag 8 december

'Knock Out' Parktheater, havo/vwo 4 en 5 (kunst-drama), 20:00

vrijdag 9 december

Paarse Vrijdag

vrijdag 9 december

Herkansing Toetsweek 1, havo 4 en 5

vrijdag 9 december

Herkansing Toetsweek 1, vwo

vrijdag 9 december

Belevingsdag Maxima MC, aantal leerlingen mavo 3, ochtend

zaterdag 10 december

FLL: Regiofinale, De Kempel, Helmond

maandag 12 december

Beekse Bergen, vwo 5 (met biologie)

maandag 12 december

Schoolfinale Read2Me, brugklas, 12:45-15:15

maandag 12 december

Pubquiz, 19:30-23:00

dinsdag 13 december

Keulen, mavo 4, havo 5, vwo 6 (met Duits)

dinsdag 13 december t/m vrijdag 16 december

Profielwerkstukweek (PWS) vwo, 6de t/m 8ste lesuur

dinsdag 13 december

Lille, mavo 4, havo 5, vwo 6 (met Frans)

donderdag 15 december

Ouderavond, leerjaar 1, thema 'stress', 19:30-21:00

donderdag 15 december

Blik op Frits, 08:30-11:20

zaterdag 17 december

Van Gogh Museum, havo 5, vwo 5 en 6 (met nlt) o.v.b.!

woensdag 21 december

Herkansing rekentoets havo 5 (niet verplicht) 7e t/m 9e lesuur

woensdag 21 december

MDT-training, mavo 3

donderdag 22 december

Herkansing rekentoets mavo 4 (niet verplicht), 7e en 8e lesuur

vrijdag 23 december

Kerstviering (geen les)

maandag 26 december t/m vrijdag 6 januari

Kerstvakantie

januari 2023

maandag 9 januari t/m woensdag 18 januari

MDT Impactweek, mavo 3

maandag 9 januari t/m vrijdag 13 januari

Stageweek, mavo 3

dinsdag 10 januari

Informatieavond profielkeuze mavo 2, 19:00, mavo 3, 20:00

donderdag 12 januari

Werkmiddag Profielwerkstuk (PWS), havo 5, 13:30-16:00

donderdag 12 januari

Blik op Frits, 08:30-11:20

zaterdag 14 januari

FTC League Meet 4, PiusX College-Bladel

maandag 16 januari

Young Impact Day (voor de hele school, geen lessen)

woensdag 18 januari

Ouderraad

woensdag 18 januari

MDT training, mavo 3

woensdag 18 januari

Ouderraad

woensdag 18 januari

Ouderraad

donderdag 19 januari

Lunchconcert 3

donderdag 19 januari

Blik op Frits, 08:30-11:20

vrijdag 20 januari

Verkort lesrooster (40 minuten) i.v.m. Open Dag

vrijdag 20 januari

Open Avond, 18:00-21:00

zaterdag 21 januari

Open Dag, 10:00-13:00

maandag 23 januari

Toetsweek 2 (TW2)

februari 2023

woensdag 1 februari

Deelraad

donderdag 2 februari

Blik op Frits, 08:30-11:20

vrijdag 3 februari

Workshop Debatclub, vwo 4 en 5, 2de t/m 5de lesuur

vrijdag 3 februari

Workshop Rohan Poldervaart, bovenbouw klassen met kunst-muziek, vanaf 6de lesuur

maandag 6 februari

Training Omgaan met Faalangst (TOF), brugklas, 15:30/16:00-17:15

dinsdag 7 februari

Werkochtend Profielwerkstuk (PWS) havo 5, 08:30-11:20

donderdag 9 februari

Blik op Frits, 08:30-11:20

vrijdag 10 februari

Excursie 's-Hertogenbosh, vwo 6 (met gs), o.v.b.!

vrijdag 10 februari

Belevingsdag Maxima MC, aantal leerlingen havo 4 en vwo 5, ochtend

vrijdag 10 februari

Voorlopige profielkeuze, mavo 2 en 3, havo/vwo 3

zaterdag 11 februari

FTC Championship, St. Lucas-Eindhoven

woensdag 15 februari

Rekentoets havo 4 (verplicht), 7e t/m 9e lesuur

donderdag 16 februari

Bodyworld havo 5, vwo 6 (met biologie)

donderdag 16 februari

Rekentoets mavo 3 (verplicht), 7e en 8e lesuur

donderdag 16 februari

Lunchconcert 4

donderdag 16 februari

Blik op Frits, 08:30-11:20

vrijdag 17 februari

Excursie 's-Hertogenbosh, vwo 6 (met gs), o.v.b.!

vrijdag 17 februari

Projectdag levenbeschouwing, mavo 4

maandag 20 februari t/m vrijdag 24 februari

Voorjaarsvakantie

zondag 26 februari t/m zaterdag 4 maart

Salamancareis, bovenbouw havo/vwo

maandag 27 februari

Training Omgaan met Examenvrees en Faalangst, (TROEF) examenleerlingen, 15:30/16:00-17:15

maandag 27 februari t/m donderdag 2 maart

Mentorgesprekkenweek 2

dinsdag 28 februari

Auditie Frits Festival

maart 2023

donderdag 2 maart t/m vrijdag 3 maart

'Iedereen doet het', voorstelling op school, mavo/havo/vwo 2

maandag 6 maart t/m woensdag 8 maart

Aanmeldingen brugklas, schooljaar 2023/2024

maandag 6 maart

Herkansing Toetsweek 2 (TW2), mavo

maandag 6 maart t/m donderdag 9 maart

Mentorgesprekkenweek 2

dinsdag 7 maart t/m dinsdag 14 maart

Pisa in Eindhoven (o.v.b.!)

woensdag 8 maart

Herkansing rekentoets havo 4 (niet verplicht), 7e t/m 9e lesuur

woensdag 8 maart

Herkansing Toetsweek 2 (TW2), vwo

donderdag 9 maart

Herkansing rekentoets mavo 3 (niet verplicht), 7e en 8e lesuur

donderdag 9 maart

Herkansing Toetsweek 2 (TW2), havo

vrijdag 10 maart

Sportoriëntatie, mavo 4

maandag 13 maart

CPE-beeldend, mavo

maandag 13 maart t/m vrijdag 17 maart

Scènefabriek voorstellingen

woensdag 15 maart

MDT-training, mavo 3

vrijdag 17 maart

Terugkomdag sportoriëntatie, mavo 4

vrijdag 17 maart

Workshop Rohan Poldervaart, bovenbouw klassen met kunst-muziek, vanaf 6de lesuur

dinsdag 21 maart

'Born to be torn' - Artemis, op school tijdens de pauzes

dinsdag 21 maart

Gastles veteranen, havo 5 (met geschiedenis), 12:40-14:40

dinsdag 21 maart t/m vrijdag 24 maart

Cito volgtoets 2 leerjaar 2, 7de en 8ste lesuur

dinsdag 21 maart

Klankbordgroepen

woensdag 22 maart

Gastles veteranen, havo 5 (met geschiedenis), 13:30-15:30

woensdag 22 maart

Profielwerkstukavond (PWS), havo 5 en vwo 6

donderdag 23 maart

Ramadan

vrijdag 24 maart

Schoolconcert bij Popei

woensdag 29 maart

Ouderraad

donderdag 30 maart

Orion Music Awards

donderdag 30 maart

DNALab, vwo 5 (biologie)

vrijdag 31 maart t/m vrijdag 7 april

Toetsweek 3 (TW3), 31-03-2023=uitloopdag

april 2023

maandag 10 april

Tweede Paasdag

dinsdag 11 april

Fritsdag

woensdag 12 april

MBO-avond mavo 2 bij Eckart College

woensdag 12 april

Deelraad

woensdag 12 april t/m donderdag 20 april

Cito volgtoets 3 leerjaar 3, 7de en 8ste lesuur

woensdag 12 april

Frits Junior groep 7, 14:00-15:30

zondag 16 april t/m vrijdag 21 april

Model European Parliament (MEP)

maandag 17 april t/m vrijdag 21 april

Kaartverkoop Frits Festival

maandag 17 april t/m donderdag 20 april

Afronding examendossiers

dinsdag 18 april

Pubquiz havo 5 en ouders

woensdag 19 april

Beroepenavond havo/vwo 4, bij Eckart College

donderdag 20 april

Lunchconcert 5

vrijdag 21 april

Suikerfeest

maandag 24 april t/m vrijdag 5 mei

Meivakantie

woensdag 26 april

Koningsdag

mei 2023

maandag 8 mei

Definitieve profielkeuze, havo/vwo 3, mavo 2, mavo 3

dinsdag 9 mei

Ouderspreekuur

woensdag 10 mei

Ouderspreekuur (uitloopdag)

donderdag 11 mei t/m dinsdag 30 mei

Centraal Examen, tijdvak 1 (CE1)

donderdag 18 mei t/m vrijdag 19 mei

Hemelvaartweekend

maandag 22 mei

Herkansing Toetsweek 3 (TW3), mavo, havo, vwo

maandag 22 mei t/m donderdag 25 mei

Cito volgtoets 1 leerjaar 1, 7de en 8ste lesuur

woensdag 24 mei

Klankbordgroepen

donderdag 25 mei

Lunchconcert 6

maandag 29 mei

Tweede Pinksterdag

dinsdag 30 mei

Klankbordgroepen

dinsdag 30 mei

Excursies Internationalisering, leerjaar 2 (Duits, Frans, Spaans)

woensdag 31 mei

Gala examenklassen

woensdag 31 mei

Gala examenklassen

juni 2023

maandag 5 juni

Generale repetitie Frits Festival

dinsdag 6 juni

Sportdag, leerjaar 3

woensdag 7 juni

Ouderraad

donderdag 8 juni

Sportdag, leerjaar 2

donderdag 8 juni

Frits Festival

vrijdag 9 juni

Land van Saeftinghe, vwo 4 (biologie

woensdag 14 juni

Uitslag Centraal Examen, tijdvak 1

woensdag 14 juni t/m donderdag 15 juni

Aanmelden instromers vanaf leerjaar 2 schooljaar 2023/2024

maandag 19 juni t/m vrijdag 30 juni

Centraal Examen (CE2), tijdvak 2

donderdag 22 juni

Deelraad

maandag 26 juni t/m vrijdag 30 juni

Toetsweek 4 (TW4)

woensdag 28 juni

Kennismakingsmiddag nieuwe brugklasleerlingen, 14:00-16:00

juli 2023

maandag 3 juli t/m dinsdag 4 juli

Nakijkdag/inhalen Toetsweek 4 (TW4)

woensdag 5 juli

Toetsinzage voor alle klassen

donderdag 6 juli

Uitslag CE2

donderdag 6 juli t/m maandag 10 juli

Rapportvergaderingen

maandag 10 juli

Diploma-uitreiking mavo

dinsdag 11 juli

Diploma-uitreiking havo/vwo

dinsdag 11 juli

Sportdag bovenbouw

dinsdag 11 juli

Alternatieve activiteit onderbouw, o.v.b.!

woensdag 12 juli

Revisievergadering, 08:30-10:00

woensdag 12 juli

Sportdag onderbouw, start 10:30

woensdag 12 juli

Alternatieve activiteit bovenbouw, o.v.b.!

vrijdag 14 juli

Uitreiking rapporten

maandag 17 juli t/m vrijdag 25 augustus

Zomervakantie

Magister
leerlingen/
ouders

Magister
medewerkers

Youtube

Office 365

Bijles systeem Frits Philips

Privacy